SAYFİYEDEYİZ!

Dördüncü sezonumuza girerken bir çifte fotoğraf çekimi hediye etmek istedik ve Sevgililer Günü’ nü bahane ettik!

Çekilişe katılan bir çifte, paket içeriğimizde yer alan Çift Çekimi’ ni ücretsiz sunacağız. Ayrıca çekilişe katılan tüm çiftler, 1 Mayıs 2019′ a kadar yapacakları rezervasyonda tercih ettikleri paket tutarı üzerinden %20 indirim hakkı kazanacak. 

Bol şans!

 Başvuru Koşulları ve Ayrıntılı Bilgi:

Çekilişe katılım 13 Şubat 2019 tarihinde, saat 23:59′ da son bulacaktır.

Çekiliş 14 Şubat 2019 tarihinde, saat 20:00′ de Instagram canlı yayınında yapılacaktır. Kazanan @willyouweddings hesabından duyurulacaktır.

Kazanılan ödül devredilemez.

Çekim en geç 1 Haziran 2019 tarihine kadar, hafta içi bir günde, İstanbul’ da gerçekleşmelidir. Çiftten kaynaklanan herhangi bir nedenden ötürü, çekimin bu tarihe kadar gerçekleşmemesi durumunda, ödül hakkı geçerliliğini kaybeder. Çekimin İstanbul dışında gerçekleşmesinin talep edilmesi halinde, ulaşım ve konaklama masrafları çifte ait olur.

Çekim 2 – 4 saatlik bir çalışmayı kapsar. Toplam çalışma saati farklı günlere bölünemez. Çekim süresince ortalama 200 adet fotoğraf elde edilir. (Daha azı ya da daha fazlası olabilir.) Çok tekrar eden ve kusurlu olan karelerin elenmesinin ardından, gün boyu çekilen fotoğrafların tamamı düzenlenmiş halde, çifte ait bir şifre ile korunan, online bir galeride sunulur. Bu alan 2 yıl boyunca çifte ait olacaktır.

Çekilişe katılan tüm çiftler, 1 Mayıs 2019′ a kadar yapacakları rezervasyon için tercih ettikleri paket bedeli üzerinden %20 indirim hakkı kazanır. Bu tarihten sonra yapılan rezervasyonlar için kampanya koşulları geçerli değildir.  

WILL YOU? Weddings çekiliş koşullarını düzenleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.
SHARE